Galeria obiektu:

Opinie o obiekcie:

avatar

Fajny ośrodek w zabudowie szeregowej z łatwym dojazdem , można ominąć deptak pełen urlopowiczów . Mega plus za kolorystykę wnętrza i przestronność pokoi.Miejsce idealne do wypoczynku dla rodzin z dziećmi-duży plac zabaw,do morza blisko spacerkiem.Właściciele są bardzo sympatyczni i gościnni.Polecam każdemu kto chce odpocząć .
więcej

My na mapie:

Kontakt:

tel: 509 826 650

Wrzosowa

84-110 Dębki 45

Kontakt

84-110 Dębki 45, przedłużenie ul. Zakonnej

Tel. 509 826 650, 509 331 173


Kontakt [pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe]Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych w ramach www.debki.pl w celu przekazania ich do wybranego i dostępnego na stronie podmiotu turystycznego, aż do momentu wycofania zgody.

Jestem świadoma/świadomy, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych przez wybrany podmiot, z którym w tym zakresie powinnam/powinienem się skontaktować. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Potwierdzam, że zostałam/em poinformowana/y o prawie dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawie do ich sprostowania, usunięcia (prawo do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu, prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Informujemy, że niniejsza strona internetowa należy do serwisów internetowych IP:tourism, którego właścicielem jest AGENCJA MARKETINGOWA WJX z siedzibą w Warszawie przy ul. Piastów Śląskich 49. Administratorem Danych Osobowych zbieranych danych osobowych za pośrednictwem niniejsze strony nie jest AGENCJA MARKETINGOWA WJX, lecz podmioty turystyczne wybrane przez użytkownika strony, którym dane osobowe są na bieżąco przekazywane do wykorzystania i przetwarzania w celach odpowiedzi na zapytanie i rejestracyjnych.